نمایش 1–20 از 38 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

بازی Batman Arkham Asylum مخصوص ایکس باکس 360

19,000تومان

بازی Batman Arkham Asylum با گیم پلی جذابش، داستان سرایی فوق العاده اش، مراحل متنوع و هیجان انگیز، و کلی ویژگی دیگر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. بی شک این بازی یکی از بهترین بازی های تاریخ است!

بازی Battlefield 4 مخصوص ایکس باکس 360

27,000تومان
بازی Battlefield 4 با گیم پلی جذاب و مراحل متنوع و هیجان انگیر، صدا گذاری فوق العاده، دشمنان و منظقه های واقع گرایانه، و کلی ویژگی هیجان انگیر دیگر توانسته گیمرهای زیادی را رجذب خودش کند.

بازی Ben 10 Ultimate Alien مخصوص پلی استیشن 2

11,000تومان

بازی های اکشن زیادی وجود دارد، اما بازی که جذاب باشد و بتواند رضایت شما را جلب کند، کم است. بازی Ben 10 Ultimate Alien یکی از بازی های برتر در این زمینه است و شما میتوانید آن را در PS2 اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

بازی BorderLands The Pre Sequel مخصوص ایکس باکس 360

15,000تومان

بازی BorderLands The Pre Sequel با داشتن گرافیک خاص، طراحی منحصربفرد،  محیط داستانی جذاب، محتوای فوق العاده و... افراد زیادی را جذب خودش کرده است. این بازی فوق العاده را از دست ندهید!

بازی Call of Duty 2 Modern Warfare مخصوص ایکس باکس 360

19,000تومان

اگر طرفدار بازی های سبک اکشن هستید و می‌خواهید یک بازی با گیم پلی جذاب، مراحل مختلف، اسلحه های متنوع، و گرافیکی عالی تهیه کنید، بازی Call of Duty 2 Modern Warfare یکی از بهترین گزینه ها است.

بازی Call of Duty 2 مخصوص ایکس باکس

19,000تومان

شما در بازی Call of Duty 2 در نقش یک سرباز باید در میدان جنگ مبارزه کنید و دشمنان خود را نابود کنید. این بازی با محیط گرافیکی واقع گرایانه و فوق العاده، صداگذاری های هیجان انگیز و... توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند.

بازی Call of Duty Modern 4 Warfare مخصوص ایکس باکس 360

19,000تومان

کلید موفقیت و پیروزی شما در بازی Call of Duty Modern 4 Warfare فقط و فقط مهارت شما است! اسلحه های متنوع، مراحل بی‌نظیر، صداگذاری های فوق العاده، و گیم پلی جذاب چند ویژگی جذاب این بازی است.

بازی Call of Duty MW3 مخصوص ایکس باکس 360

19,000تومان

در بازی Call of Duty MW3 شهر هایی مانند نیویورک، پاریس، لندن، سومالی و... همه آنها در دفاع از خود هستند و هرگز نمیتوانند در مقابل روسیه ایستادگی کنند. شما همراه با یاران خود باید با ماموریت های مختلف به این جنگ پایان دهید.

بازی Commandos 2 مخصوص پلی استیشن 2

11,000تومان
بازی Commandos 2 با گیم پلی جذابی که دارد، مراحل متنوع و هیجان انگیز، دشمنان مختلف و البته زیاد، و کلی ویژگی دگیر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. این بازی را از دست ندهید.

بازی Crash of the Titans مخصوص پلی استیشن 2

11,000تومان

اگر PlayStation 2 دارید و دنبال یک بازی اکشن و ماجراجویی با محتوای جذاب می‌گردید، این بازی Crash of the Titans یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. همچنین این بازی یکی از بازی های پرطرفدار بازار است .

بازی Dark Souls II مخصوص ایکس باکس 360

10,000تومان
اگر طرفدار بازی های اکشن هستید، بازی Dark Souls II با صداگذاری فوق العاده ای که دارد، گرافیک خیره کننده اش، مراحل هیجان انگیز و... توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند.

بازی Delta Force XTreme مخصوص PC

10,000تومان

بازی Delta Force XTreme یکی از بهترین بازی های اکشن و جنگی است و برای سیستم های ضعیف بسیار مناسب است. اگر نمی‌توانید بازی های جدید که نیاز به سخت افزارهای قوی دارد را اجرا کنید، نگران نباشید این بازی مخصوص شماست.

بازی Devil May Cry مخصوص ایکس باکس 360

17,000تومان

در شهر Limbo City شیطان حکومت میکند و برده های بسیار بدترکیبی دارد که همه‌ی آنها را خودش کنترل میکند و شما مجبورید که آنها را نابود کنید. بازی Devil May Cry فوق العاده است!

بازی Driver San Francisco مخصوص ایکس باکس 360

19,000تومان

در بازی Driver San Francisco ماشین های متنوعی از برندهای معروف جهان وجود دارد، مراحل اختصاصی، گیم پلی جذاب، و... توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. این بازی فوق العاده را از دست ندهید.

بازی FIFA 20 مخصوص ایکس باکس 360

20,000تومان

اگر طرفدار بازی های سبک مسابقه ای و فوتبال هستید، بازی FIFA 20 میتواند رضایت شما را جلب کند. این بازی با داشتن گیم پلی بی‌نظیر و... گیمرهای زیادی را به خود جذب کرده است.

بازی Forza Motorsport 4 مخصوص ایکس باکس 360

27,000تومان

اگر طرفدار بازی های مسابقه ای و رانندگی هستید و دنبال یک بازی عالی برای ایکس باکس 360 خود هستید، بازی Forza Motorsport 4 یکی از بهترین بازی ها است. این بازی فوق العاده را از دست ندهید.

بازی Frontlines Fuel of War مخصوص ایکس باکس 360

19,000تومان

در بازی Frontlines Fuel of War شما بالغ بر 10 اسلحه مختلف دارید و همچنین انواع ادوات جنگی مانند تانک، هلیکوپتر، هواپیماهای جنگنده و... وجود دارد. همچنین یکی از بهترین ویژگی های این بازی امکان شخصی سازی کاراکترهای آن است.

بازی Ghost Recon 2 مخصوص پلی استیشن 2

15,000تومان
بازی Ghost Recon 2 با گرافیک فوق العاده ای که دارد، گیم پلی جذابش، مراحل متنوع و چالش انگیز، اسلحه و ادوات مختلف، و ویژگی های دیگرش توانسته نظر گیمرهای زیادی را جلب کند.

بازی Mater National مخصوص پلی استیشن 2

11,000تومان

اگر طرفدار بازی های مسابقه ای یا رانندگی هستید، ما تضمین میدهیم بازی Mater National می‌تواند رضایت شما را جلب کند. این بازی با گرافیک عالی که دارد میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

بازی Medal of Honor 2010 مخصوص ایکس باکس 360

17,000تومان

اگر طرفدار بازی های اکشن هستید و میخواهید یک بازی عالی برای کنسول ایکس باکس 360 خود تهیه کنید، بازی Medal of Honor 2010 یکی از بهترین گزینه ها برای هر فردی است. این بازی فوق العاده است.