نمایش 1–20 از 99 نتیجه

بازی Batman Arkham Asylum مخصوص ایکس باکس 360

۲۹,۰۰۰تومان

بازی Batman Arkham Asylum با گیم پلی جذابش، داستان سرایی فوق العاده اش، مراحل متنوع و هیجان انگیز، و کلی ویژگی دیگر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. بی شک این بازی یکی از بهترین بازی های تاریخ است!

بازی Battlefield 4 مخصوص ایکس باکس 360

۲۹,۰۰۰تومان
بازی Battlefield 4 با گیم پلی جذاب و مراحل متنوع و هیجان انگیر، صدا گذاری فوق العاده، دشمنان و منظقه های واقع گرایانه، و کلی ویژگی هیجان انگیر دیگر توانسته گیمرهای زیادی را رجذب خودش کند.

بازی Battlestations Pacific مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان
در بازی Battlestations Pacific شما با ادوات جنگی متنوعی روبرو هستید که باید به کمک آنها ناو ها و سایر ادوات نظامی دشمن را نابود کنید.

بازی Ben 10 Ultimate Alien مخصوص پلی استیشن 2

۲۲,۰۰۰تومان

بازی های اکشن زیادی وجود دارد، اما بازی که جذاب باشد و بتواند رضایت شما را جلب کند، کم است. بازی Ben 10 Ultimate Alien یکی از بازی های برتر در این زمینه است و شما میتوانید آن را در PS2 اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

بازی BorderLands The Pre Sequel مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان

بازی BorderLands The Pre Sequel با داشتن گرافیک خاص، طراحی منحصربفرد،  محیط داستانی جذاب، محتوای فوق العاده و... افراد زیادی را جذب خودش کرده است. این بازی فوق العاده را از دست ندهید!

بازی Brink مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان
بازی Brink توسط کمپانی Bethesda Software توسعه داده شده است و گیم پلی جذاب و گرافیک بالا از ویژگی های مهم این بازی است!

بازی Burnout Paradise مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان
در بازی Burnout Paradise تعقیب و گریزهای هیجان انگیزی در انتظار شماست و تنها کلید پیروزی شما، مهارت شما در رانندگی است.

بازی Call of Duty 2 Modern Warfare مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان

اگر طرفدار بازی های سبک اکشن هستید و می‌خواهید یک بازی با گیم پلی جذاب، مراحل مختلف، اسلحه های متنوع، و گرافیکی عالی تهیه کنید، بازی Call of Duty 2 Modern Warfare یکی از بهترین گزینه ها است.

بازی Call of Duty 2 مخصوص ایکس باکس

۳۵,۰۰۰تومان

شما در بازی Call of Duty 2 در نقش یک سرباز باید در میدان جنگ مبارزه کنید و دشمنان خود را نابود کنید. این بازی با محیط گرافیکی واقع گرایانه و فوق العاده، صداگذاری های هیجان انگیز و... توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند.

بازی Call of Duty Black OPS 2 مخصوص PC

۲۷,۰۰۰تومان
بازی Call of Duty Black OPS 2 با گیم پلی جذابی که دارد، داستان و محتوای خفن، مراحل و اسلحه های مختلف، و ویژگی هایی که دارد تواسنته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. شرکت سازنده این بازی Treyarch است.

بازی Call of Duty Collection مخصوص PC

۲۸,۰۰۰تومان
بازی Call of Duty Collection گرافیک بالایی دارد، گیم پلی جذابی دارد و موسیقی بی‌نظیری هم در بازی وجود دارد. این بازی های فوق العاده را از دست ندهید.

بازی Call of Duty Modern 4 Warfare مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان

کلید موفقیت و پیروزی شما در بازی Call of Duty Modern 4 Warfare فقط و فقط مهارت شما است! اسلحه های متنوع، مراحل بی‌نظیر، صداگذاری های فوق العاده، و گیم پلی جذاب چند ویژگی جذاب این بازی است.

بازی Call of Duty MW3 مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان

در بازی Call of Duty MW3 شهر هایی مانند نیویورک، پاریس، لندن، سومالی و... همه آنها در دفاع از خود هستند و هرگز نمیتوانند در مقابل روسیه ایستادگی کنند. شما همراه با یاران خود باید با ماموریت های مختلف به این جنگ پایان دهید.

بازی Captain America Super Soldier مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان
بازی Captain America Super Soldier گیم پلی جذابی دارد، صداگذاری های فوق العاده ای دارد و با ویژگی های دیگرش توانسته گیمرهای زیادی جذب خودش کند. این بازی را از دست ندهید!

بازی Commandos 2 مخصوص پلی استیشن 2

۲۲,۰۰۰تومان
بازی Commandos 2 با گیم پلی جذابی که دارد، مراحل متنوع و هیجان انگیز، دشمنان مختلف و البته زیاد، و کلی ویژگی دگیر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. این بازی را از دست ندهید.

بازی Crash Bandicoot مخصوص پلی استیشن 2

۲۲,۰۰۰تومان

بازی Crash Bandicoot با گیم پلی جذابش، مراحل و معماهای متنوع و هیجان انگیز، دشمنان مختلف و باحال، و کلی ویژگی جذاب دیگر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. این بازی را از دست ندهید.

بازی Crash Mind Over Mutant مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان
اکثر افراد از قدیم و حتی همین الان این بازی را دارند و طرفدار این بازی هستند. بازی Crash Mind Over Mutant یکی از جذاب ترین سری های این بازی است.

بازی Crash of the Titans مخصوص پلی استیشن 2

۱۱,۰۰۰تومان

اگر PlayStation 2 دارید و دنبال یک بازی اکشن و ماجراجویی با محتوای جذاب می‌گردید، این بازی Crash of the Titans یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. همچنین این بازی یکی از بازی های پرطرفدار بازار است .

بازی Dark Souls II مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان
اگر طرفدار بازی های اکشن هستید، بازی Dark Souls II با صداگذاری فوق العاده ای که دارد، گرافیک خیره کننده اش، مراحل هیجان انگیز و... توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند.

بازی Delta Force XTreme مخصوص PC

۱۰,۰۰۰تومان

بازی Delta Force XTreme یکی از بهترین بازی های اکشن و جنگی است و برای سیستم های ضعیف بسیار مناسب است. اگر نمی‌توانید بازی های جدید که نیاز به سخت افزارهای قوی دارد را اجرا کنید، نگران نباشید این بازی مخصوص شماست.