نمایش 1–20 از 207 نتیجه

آموزش پیشرفته 3DS Max 2018 پارت دو

۳۳,۸۰۰تومان
آموزش پیشرفته 3DS Max 2018 بیش از 9 ساعت آموزش است و با بیانی ساده و کاملا مفهومی تهیه شده است که نرم افزار تری دی مکس را به سادگی به شما آموزش میدهد.

آموزش پیشرفته Photoshop CC پارت دو

۳۳,۸۰۰تومان
آموزش پیشرفته Photoshop CC بیش از 8 ساعت است و با نه فصل پر محتوا دارد که با بیانی ساده و مفهومی تهیه شده است. اول پارت اول این آموزش را فرا بگیرید، سپس این قسمت را فرا بگیرید.

آموزش جامع Access 2016 با بیانی ساده و مفهومی

۳۳,۸۰۰تومان
آموزش جامع Access 2016 یکی از آموزش های جامع و مفید برای کاربران مبتدی و حرفه ای است. شما می‌توانید با این آموزش نرم افزار Access را به سادگی فرا بگیرید.

آموزش جامع Illustrator CC 2017 با بیانی ساده

۳۳,۸۰۰تومان
آموزش جامع Illustrator CC 2017 بیش از 8 ساعت است و کاملا ساده و مفهومی تهیه شده است. همچنین همراه این آموزش، نرم افزار Adobe Illustrator 2017 نیز قرار دارد.

آموزش جامع شبکه با بیانی ساده و مفهومی

۳۳,۸۰۰تومان
آموزش جامع شبکه با بیانی ساده و مفهومی دارای نه فصل است که از ابتدا شبکه را به شما یاد میدهد و شما میتوانید به سادگی شبکه را بی‌آموزید.

آموزش مقدماتی و متوسط 3DS Max 2018 پارت یک

۳۳,۸۰۰تومان
آموزش مقدماتی و متوسَط 3DS Max 2018 بیش از 9 ساعت است و با بیانی ساده و مفهومی تهیه شده است. همچنین همراه آموزش نرم افزار 3DS Max 2018 نیز قرار دارد که میتوانید از آن استفاده کنید.

آموش جامع PowerPoint 2016 با بیانی ساده و مفهومی

۳۰,۸۰۰تومان
آموش جامع PowerPoint 2016 بیش از 6 ساعت است و با بیانی ساده تهیه شده است. همچنین همراه این آموزش مجموعه نرم افزاری Office 2016 نیز قرار دارد.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل G2

۱۵۰,۰۰۰تومان۲۲۰,۰۰۰تومان
اگر دنبال خرید یک اسپیکر با امکانات عالی و قیمتی مناسب میگردید، اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل G2 برای شماست. از نظر کیفیت صدا در حد بسیار خوبی قرار دارد و میتواند رضایت شما را کامل جلب کند!

باتری قلمی قابل شارژ دیجیتال سی اف ال مدل D1550

۸۸,۰۰۰تومان

همیشه انتخاب یک محصول عالی و تشخیص آن نسبت به دیگر محصولات سخت بوده، اما این باتری قلمی قابل شارژ دیجیتال سی اف ال یکی از محصولات پرطرفدار در بازار است. این محصول را از دست ندهید

باتری نیم قلمی قابل شارژ دیجیتال سی اف ال مدل 2700

۹۹,۰۰۰تومان
باتری های شارژی مختلفی وجود دارد که شما میتوانید آنها را تهیه کنید، اما این باتری نیم قلمی قابل شارژ، کیفیت بالای خودش را ثابت کرده است.

بازی Airborne Troops مخصوص پلی استیشن 2

۳۱,۰۰۰تومان

بازی Airborne‌Troops Countdown to D-Day با گیم پلی جذابی که دارد، مراحل متنوع و چالش برانگیز، انواع اسلحه و ادوات جنگی، و کلی ویژگی دیگر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. این بازی فوق العاده را از دست ندهید.

بازی Assassins Creed Chronicles India برای PC

۲۱,۰۰۰تومان

اگر طرفدار بازی های اکشن و ماجراجویی دارید، بازی Assassins Creed Chronicles India یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. این بازی با گرافیک فوق العاده اش، مراحل بازی عالی، حرکات های واقع گرایانه و... توانسته افراد زیادی را جذب خودش کند.

بازی Battle For The Pacific مخصوص پلی استیشن 2

۲۲,۰۰۰تومان
بازی Battle For The Pacific با گرافیک خیره کننده اش و مراحل متنوع و ویژگی هایی که دارد توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند!

بازی Battlefield 3 مخصوص ایکس باکس 360

۳۰,۰۰۰تومان
شما در بازی Battlefield 3 باید مراحل مختلفی را رد کنید. از کوهستا گرفته تا شهر های مختلف! همچنین ادوات جنگی متنوعی نیز در اختیار دارید!

بازی Battlefield Hardline مخصوص ایکس باکس 360

۷۰,۰۰۰تومان
بازی Battlefield Hardline یکی از بازی هایی است که گیم پلی جذابی دارد و در تمام زمان بازی کاربر در جنگی نفس گیر و سخت قرار دارد و باید دشمنان زیادی را نابود کنید.

بازی Battlefield V برای کامپیوتر

۲۵۰,۰۰۰تومان
بازی Battlefield V جدیدترین نسخه از سری بازی های بتل فیلد است. اگر طرفدار بازی های اکشن و شوتر اول شخص هستید، بازی بتل فیلد وی یکی از خفن ترین بازی هاست.

بازی Battleship مخصوص ایکس باکس 360

۱۵,۰۰۰تومان

اگر به بازی های اکشن علاقه مند هستید و میخواهید که یک بازی عالی را تست کنید، ما به شما بازی Battle ship را پیشنهاد میدهیم. این بازی از فیلم بسیار زیبای Battle Ship الگو گرفته شده است و بازی بسیار جذابی است.

بازی Bioshock Infinite مخصوص ایکس باکس 360

۴۰,۰۰۰تومان
بازی Bioshock Infinite بسیار جذاب است و میتواند شما را ساعت ها پای بازی میخکوب کند! اگر به بازی های سبک اکشن علاقه دارید، این بازی فوق العاده را از دست ندهید!

بازی Blur مخصوص ایکس باکس 360

۳۵,۰۰۰تومان

بازی Blur با گیم پلی جذابش، مراحل متنوع و چالش انگیز، ماشین های مختلف و خیالی، و کلی ویژگی دیکر توانسته گیمرهای زیادی را جذب خودش کند. کلید پیروزی شما در رقابت ها تنها، مهارت شماست.

بازی Burnout 2 مخصوص پلی استیشن 2

۲۲,۰۰۰تومان

بازی Burnout 2 با گیم پلی جذابش، مراحل مختلف و چالش هایش، ماشین های متنوع، و ویژگی هایی که دارد توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند.