مشاهده همه 8 نتیجه

پایه خنک کننده ایکس پی مدل F1423

۲۷۰,۰۰۰تومان
اگر میخواهید یک پایه خنک کننده عالی برای لپ تاپ خود تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما پایه خنک کننده ایکس پی مدل F1423 است. این محصول فوق العاده را از دست ندهید!

پایه خنک کننده ایکس پی مدل F1424

۲۷۰,۰۰۰تومان
پایه خنک کننده F4124  با طراحی منحصر به فردش، سرعت فن های بالا، وزن سبک و ابعاد نازک، و ویژگی های دیگرش توانسته افراد زیادی را جذب خودش کند. این محصول را از دست ندهید.

کابل HDMI ایکس پی 1.5 متر

۱۳۰,۰۰۰تومان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عرضه شدن مانیتور های جدید و قدرتمند تر، شما با خرید کابل HDMI میتوانید از تمام کیفبت مانتیور و سیستم خود استفاده کنید. کابل HDMI ایکس پی یکی از بهترین کابل های HDMI است.

کارت شبکه بی‌سیم XP مدل W920A

۱۱۵,۰۰۰تومان

شاید میخواهید به روتر اینترنت خود متصل شوید ولی دسترسی به کابل ندارید یا به دلیل فاصله زیاد نمی‌توانید از کابل استفاده کنید. کارت شبکه بی‌سیم XP مدل W920A برای حل کردن به مشکل روانه بازار شده است.

کیبورد و موس ایکس پی مدل 9502M

۱۱۵,۰۰۰تومان
امروزه خرید کیبورد و موس(کمبو) یکی از دغدغه های کاربران شده است. اگر کاربر معمولی هستید و دنبال یک موس و کیبورد مناسب هستید، کیبورد و موس ایکس پی مدل 9502M برای شماست.

کیبورد و موس بی سیم ایکس پی مدل W4403

۳۵۰,۰۰۰تومان

اگر میخواهید یک موس و کیبورد عالی با قیمت مناسب تهیه کنید، کیبورد و موس بی سیم ایکس پی مدل W4403 یکی از بهترین گزینه ها برای شما است پس آنرا از دست ندهید!

موس ایکس پی مدل 200A

۷۰,۰۰۰تومان
شرکت XP یکی از تولید کنندگان موس های سیمی و وایرلس در دنیا است. اگر تا به حال از محصولات آن استفاده کرده باشید، میدانید که محصولات عالی دارد! موس ایکس پی مدل 200A...

موس بی سیم XP مدل W458A

۳۵۰,۰۰۰تومان

همیشه انتخاب موسی که ویژگی های مدنظر مارا داشته باشد سخت است. قطعا ویژگی های مدنظر هر فرد با فرد دیگر فرق میکند اما موس بی سیم XP مدل W458A میتواند نظر هرکسی را به خود جلب کند!