قاب اختصاصی
قاب اختصاصی

قاب اختصاصی خودت رو بساز!

برای خودتان و عزیزانتان یک هدیه به یاد ماندنی تهیه کنید. چاپ عکس سفارشی شما در قاب در کمترین زمان و بهترین کیفیت!

قاب اختصاصی

سفارش قاب عکس 

همه‌ی ما عکس هایی در کامپیوتر و گوشی هایمان داریم که به آنها به عنوان خاطره نگاه میکنیم و هنگامی که به آنها خیره میشویم لبخند روی لبمان مینشیند؛ میتوانید این عکس ها را برای ما ارسال کنید و آن را برای شما چاپ کنیم و در قابی با سلیقه شما قرار دهیم و برای شما ارسال کنید. قیمت ارزان، و کیفیت بالای چاپ از مزیت های این سرویس دکتر کامپ است. این سرویس اختصاصی را از دست ندهید!

خرید قاب عکس

خرید انواع قاب عکس

شاید از بازیگری خوشتان میاید، یا به طبیعت و کهکشان علاقه مند هستید، یا… فرقی نمیکند به چه موضوعاتی برای انتخاب قاب عکس علاقه دارید، در دکتر کامپ انواع قاب عکس با قیمتی فوق العاده و کیفیتی بی‌نظیر وجود دارد. کیفیت ساخت قاب بسیار بالا است و بسیار خوش ساخت است، همچنین تنوع رنگی خوبی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود قاب خود را انتخاب کنید.

با دکتر کامپ قاب خودت رو بساز

سفارش قاب

داستان چیه؟

دکتر کامپ سیستمی را تحت عنوان ” قاب اختصاصی ” راه اندازی کرده است و شما می‌توانید با کمترین هزینه و در کمترین زمان قاب سفارشی شده خودتان را تحویل بگیرید. شما برای ما عکس انتخاب شده تان را ارسال میکنید و ما آن را چاپ و در یک قاب سایز A4 قرار میدهیم و برای شما ارسال می‌کنیم. شما میتوانید یک یادگاری برای خودتان و عزیزانتان تهیه کنید و یا حتی این عکس را به عنوان هدیه به آنها بدهید. فروشگاه دکتر کامپ این کار را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن برای شما انجام میدهد و تضمین کیفیت بالای چاپ عکس را می‌کند.
ما علاوه بر چاپ سفارشی عکس، قاب هایی با عکس بازیگران معروف، طبیعت، کهکشان، دریا و حیوانات و… تولید کرده ایم و آنها را نیز به فروش میرسانیم.